+90 216 491 34 00
+90 0552 491 34 00

CAD / CAM

CAD - CAM NEDİR?

CAD sözcüğü İngilizce “Computer Aided Design” (Bilgisayar Destekli Tasarım) kelimelerinin baş harflerinin birleştirilmesiyle, CAM sözcüğü de aynı şekilde “Computer Aided Manufacturing” (Bilgisayar Destekli İmalat) kelimelerinin baş harfleriyle oluşmuş birer kısaltmadır.

Fatih Diş ailesi olarak hastalarımıza en iyi şekilde hitap etmek ve hasta konforunu arttırmak adına Cad Cam sistemini kliniğimizde bulunduruyor hızlı ve en iyi şekilde hastalarımıza sunuyoruz.

Cad Cam 3 aşamadan oluşur;

1-Eski tip silikon ölçü almak yerine dijital kamera sistemi ile aldığımız görüntüyü bilgisayar ortamına aktarmamız ve bu görüntünün bize hatasız bir tasarım yapmamıza olanak sağlaması.

2-Bilgisayar ortamına aktarılan görüntü ile tasarı programımızda Cad cam uzmanımız ve estetik diş hekimimiz ile aynı zamanda siz hastalarımız tasarım aşamasına katılıp kendi fikirlerinizi ve isteklerinizi arz edip birlikte sizin tarzınıza ve morfolojik yapınıza en uygun gülüş tasarımının yapılması.

3- En son aşama ise hazırlanan tasarımın %0 hata ile sirona mc x5 laboratuvar kazıma cihazında tamamen %100 zirkon bloklardan veya estetik cam seramiklerden işlenerek dişlerin 24 saat içinde hazır hale gelip siz değerleri hastalarımızın hem estetik kaygısını güven altına alıp hemde çok hızlı bir şekilde mutlu etmemiz.

HIZLI RANDEVU

GÜVENİLİR TEDAVİ İLE MUTLU GÜLÜŞLER İÇİN BİZE ULAŞIN.

Randevu formumuzu doldurduğunuz takdirde sizinle çalışma saatlerimiz
içerisinde iletişime geçeçeğiz. Bizi aramak için: +90 (216) 491 34 00

Pzt. Sa. Çar. Per. ve Cuma 08:30 - 20:30
Cumartesi 10:00 - 18:00      Pazar. KAPALI

RANDEVU AL