+90 216 375 30 00
+90 545 419 37 00

Implant Cerrahisi

Tek Diş Eksikliğinde

Bu durumlarda, eksik dişin yerinin doldurulması için, boşluğun iki yanında ki dişin küçültülmesi gerekmektedir. İmplant alternatifi sağlıklı dişlere dokunmadan hastaya estetik, fonksiyon kazandırabilir.

Tüm Dişlerin Eksikliğinde

Tüm dişlerin eksikliğinde yapılacak protez total dediğimiz, takıp çıkarılan protez olmaktadır. Bu protez tipi de özellikle alt çenede yeterli kemik bulunmayan hastalarda, yemek yeme ve konuşma sırasında zorluk yaratmaktadır.

Bu durum; hastada fiziksel ve psikolojik sorunlar doğurmaktadır. Bu durumu çözmek için, implantla desteklenen çeşitli protez alternatifleri düşünülebilir, hatta sabit protez bile kullandırılabilir.

İmplant Cerrahisi

İmplantların tedavisinde ana temel konu, insanların belirli nedenlerden dolayı kaybetmiş olduğu dişlerinin yerine kendi dişlerinin görevini gören ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve aynı zamanda ise sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlayacak olan yerleştirilmiş diş köklerinin yapılması olmaktadır.

İmplant tedavisi ile geleneksel takma çıkarma protezler olmadan daha konforlu bir yaşam sürmeniz mümkün! İmplant günümüzde doğal dişlere en yakın alternatif tedavi şeklidir. İmplant diş, geleneksel köprü ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlar. İmplant yöntemi yüzünüzde doğal bir görünümü de beraberinde getirir.

HIZLI RANDEVU

GÜVENİLİR TEDAVİ İLE MUTLU GÜLÜŞLER İÇİN BİZE ULAŞIN.

Randevu formumuzu doldurduğunuz takdirde sizinle çalışma saatlerimiz
içerisinde iletişime geçeçeğiz. Bizi aramak için: +90 216 375 30 00

Pzt. Sa. Çar. Per. ve Cuma 09:00 - 22:00
Cumartesi 09:00 - 22:00      Pazar. KAPALI

RANDEVU AL